کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

آموزشگاه فنی و حرفه ای غرب تهران

آموزشگاه فنی و حرفه ای غرب تهران

تجربه و تخصص جزء جدایی‌ناپذیر از مشاغل پر رونق  امروزی شناخته می‌شوند؛ چرا که کسب و کار افرادی که دارای تخصص و مهارت هستند از موفقیت بیشتری برخوردار است. کلیه رشته‌های فنی و مهندسی، مانند دانش‌های دیگر به تخصص و تجربه نیاز دارد؛ چرا که اتکای مدیران، مسئولین اجرایی و دانشجویان گرایش‌های فنی، برای کسب مهارت و تجربه به روش سنتی دیگر امکان‌پذیر نیست.

 آموزشگاه فنی و مهندسی در غرب تهران مرکز فراگیری است که به مدیران، صاحبان مشاغل و دانشجویان رشته‌های فنی و مهندسی اصول و مفاهیم ابتدائی و پیشرفته و روش و فنون این رشته‌ها و همین‌طور مقابله با چالش‌های برانگیخته و نشناخته در کسب و کار را در غرب تهران آموزش می‌دهد.

آموزشگاه آزاد تدبیر و عمل، کانون و دپارتمان تخصصی آموزش علوم مهندسی و ارتقا سطح دانش فنی و تجربه مدیران و مهدسین است در رشته‌هایی اعم از راه‌سازی، تونل‌سازی، آبیاری، تاسیسات مکانیکی و برقی فعالیت می‌کند.

این آموزشگاه فنی حرفه‌ ای در محدوده غرب تهران با بهره‌گیری از به‌روزترین متد و سبک‌های فراگیری فنی و حرفه‌ای، به روشی آسان، در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا در غرب تهران خدمات آموزشی خود را ارائه می‌کند.

در این آموزشگاه فنی و حرفه‌ای در غرب تهران دوره‌های فراگیری شامل دوره‌های ویژه و بلند مدت برای مدیران پروژه، دوره‎های میان مدت برای روسای کارگاه و مسئولین اجرایی، دوره‌های کوتاه مدت برای مسئولین ستادی و دوره‌های کارآموزشی برای رشته‌های مرتبط برگزار می‌شود.

همچنین آموزشگاه فنی و حرفه‌ای در غرب تهران فعالیت خود را در زمینه‌های آمادگی آزمون‌های تخصصی، ایمنی و بهداشت، زبان‌های خارجی، حمل و نقل، اداری مالی و بازرگانی و عمران و معماری گسترش داده است.  ضمنا در آموزشگاه آزاد تدبیر و عمل در غرب تهران برای رفاه دانشپپذیران، ثبت‌نام دوره‌های خود را به‌صورت آنلاین و با دریافت شناسه کاربری و کد مخصوص انجام می‌دهد.

ضمنا از ویژگی‌های آموزشگاه فنی و حرفه‌ای در غرب تهران می‌توان به بهره‌گیری از اساتید با تجربه، رفع اشکال دانشپذیران در مجموعه و برگزاری کلاس‌ها به‌صورت منظم اشاره کرد. آدرس این آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای تدبیر و عمل به‌صورت زیر تهران، فلکه دوم صادقه، خیابان آیت‌الله کاشانی، مابین اباذر و مهران، پلاک ۷۹، طبقه همکف، واحد یک می‌باشد.

همچنین می‌توانید از طریق شماره‌های ۴۴۳۶۰۱۲ یا ۴۴۰۴۰۵۵۹

با این آموزشگاه  فنی و حرفه‌ای در غرب تهران تماس بگیرید و از مشاوره و نحوه برگزاری دوره‌های آموزشی باخبر شوید.

بدون نظر

پاسخی بگذارید