کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

آموزش معماری

آموزش معماری

آموزش معماری

امروزه بناهای ساختمانی تاثیرات روحی و روانی زیادی روی افراد می‌گذارند. طراحی صحیح و ایمن بناهای ساختمانی علاوه بر جذابیت و زیبایی، باعث آرامش، آسایش و رفاه مردم نیز می‌شود که تمامی این موارد به معماری ساختمان بستگی دارد.

مهندسی معماری به علم و هنر طراحی و ساخت ساختمان‌ها یا اجزای داخلی آن‌ها گفته می‌شود و شخصی که در این حرفه علاوه بر شناخت جغرافیا و فرهنگ جامعه، بر نحوه‌ی طراحی و اجرای نقشه ساختمانی تسلط دارد؛ مهندس معمار شناخته می‌شود. مهندسین معماری که می‌خواهند در هنر معماری موفق باشند؛ باید هندسه قوی داشته باشند و همچنین قدرت تجسم بالایی، که لازم است برای کسب توانایی و تقویت این مهارت‌ها، دوره‌های آموزش معماری را بگذرانند تا با زیر و بم این رشته آشنا شوند. از آن‌جایی که باید در معماری تمام جوانب را بررسی کرد و در دوره‌های تخصصی برای کسب مهارت بیشتر شرکت نمود؛ بنابراین بهتر است برای صرفه‌جویی در وقت، هزینه، انرژی و دریافت خدمات آموزشی با کیفیت به آموزشگاه‌های تخصصی فنی و حرفه‌ای مراجعه کرد.

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای تدبیر و عمل با به‌ کارگیری کادر تخصصی و با استفاده از جدیدترین متدهای آکادمیک در زمینه آموزش معماری فعالیت می‌کند. در این آموزشگاه دوره‌های آموزش معماری با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای کامپیوتری و در دپارتمان تخصصی، دوره‌‌های آموزش معماری برگزار می‌شود. نقشه‌کشی ساختمان و ترسیم فنی، اسکیس حرفه‌ای، پرسپکتیو و راندو؛ سبک‌شناسی، رنگ‌شناسی و نورپردازی معماری داخلی، شناخت مواد و مصالح، دوره جامع معماری داخلی، دوره جامع چیدمان و دکوراسیون مسکونی، طراحی نمای ساختمان، طراحی نما، طراحی ساختمان مسکونی، معماری داخلی برای معماران، طراحی آشپزخانه‌های مدرن و سنتی، آموزش نرم‌افزار SKETCHAP و آموزش فتوشاپ در معماری،  از مهم‌ترین دوره‌های آموزش معماری آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای تدبیروعمل محسوب می‌شوند.

همچنین برای دریافت اطلاعات از نحوه برگزاری کلاس‌های آموزش معماری می‌توانید با شماره‌های  ۴۴۰۳۶۰۱۲_۰۲۱ یا  ۴۴۰۴۰۵۵۹ جهت ثبت‌نام و بهره‌گیری از دریافت مشاوران آموزش معماری تماس بگیرید و یا به آدرس تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت‌الله کاشانی، مابین اباذر و مهران، پلاک ۷۹، طبقه همکف، واحد یک مراجعه کنید. ضمنا می‌توانید برای نام‌نویسی به سایت آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای تدبیروعمل مراجعه کرده و با وارد کردن کد کاربری و پسورد در بخش عضویت ثبت‌نام کنید.

بدون نظر

پاسخی بگذارید