کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

مهارت‌ های زندگی آنلاین

مهارت‌ های زندگی آنلاین

اینترنت شاید به جرات می‌توان گفت به یکی از اجزای مهم و تاثیر گذار در زندگی هر فردی تبدیل شده است؛ طوری که برای انجام کارهای خیلی کوچک هم باید به اینترنت مراجعه کنید. از این رو یادگیری مهارت‌های زندگی آنلاین برای هر کسی الزامیست تا بتوانند از این بستر گستره و بزرگ نهایت استفاده را ببرند. در این مقاله قصد داریم با چندتا از مهارت‌های زندگی آنلاین آشنا شویم پس با اموزشگاه فنی تدبیر و عمل همراه باشید.

 

کار با اینترنت

اولین عاملی که برای وصل شدن به دنیای آنلاین به آن نیاز دارید، اینترنت است. اینترنت مهمترین پلی است که می‌تواند شما را از دنیای واقعی به دریای اینترنت انتقال دهد. اولین قدمی که باید برای این مهارت یاد بگیرید، کار با اینترنت است. برای کار با اینترنت باید ابتدا بلد باشید تا به اینترنت وصل شوید و سپس از موتورهای جست و جو گر آن  نظیر کروم استفاده کنید و مهمترین عامل بتوانید سرچ نمایید. همچنین باید در مهارت‌های زندگی آنلاین بتوانید از فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنید و به درگاه‌های پرداختی معتبر اعتماد نمایید.

 

ساخت ایمیل

برای ارتباط در دنیای آنلاین از ایمیل می‌توانید استفاده کنید؛ از این دو گام‌های بعدی در مهارت‌های آنلاین این است که بتوانید ایمیل شخصی خود را بسازید. برای این کار به سایت جی میل باید وارد شوید و در قسمت ساخت اکانت کلیک کرده و به یک سری سوالات پاسخ دهید و بتوانید ایمیل شخصی خود را بسازید.

 

تایپ و ورد

اگر بخواهید مطلبی را در کامیپوتر خود بنویسید و یا این مقاله ای درباره دانشگاه یا کارهای خود تالیف کنید باید به سراغ برنامه‌ی ورد بروید. برنامه آفیس یا همان ورد به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به خوبی تایپ کنید. برای تایپ کردن باید بدانید که مهارت است پس اگر تجربه کار با اینترنت و آفیس را ندارید از خودتان توقع بالایی نداشته باشید و قدم به قدم پیش بروید.

 

 

سایت‌های اینترنتی پر کاربرد

می‌توان سایت‌های فعال در دنیای اینترنت را به انواع مختلف تقسیم کرد که پر کاربردترین آن‌ها برای این که بتوانید به دنیای اینترنت وارد شوید باید این وب سایت‌ها را بشناسید.

 

وب سایت‌های فروشگاهی

این نوع وب‌ سایت‌ها محصولات یا خدماتی را به کاربران عرضه میکنند. سایت‌های فروشگاهی معتبر دارای نماد الکترونیکی هستند که می‌توانید از محصولات و خدمات آن‌ها به راحتی و آسانی خرید کنید. برای خرید کردن از سایت‌های فروشگاهی بهتر است به هر درگاه اینترنتی اعتماد نکنید؛ چون هر لحظه ممکن است هکران حساب بانکی شما را مورد هدف قرار دهند.

 

سایت‌ های خبری

این دسته از سایت ها اخبار داغ روز در حوزه‌های مختلف را به شما ارائه می‌دهند، اخبار  زندگی هنرمندان، اخبار سیاسی و کارهای آموزشی از جمله فعالیت‌های این دست از وب سایت‌هاست. خواندن این وب سایت‌ها به شما در پیشرفت و بهبود زندگی تان کمک زیادی خواهند کرد. از این رو با سرچ کلمات کلیدی نظیر اخبار، آموزش و …. وب سایت‌هایی در صفحات متعدد در دسترس شما قرار خواهند گرفت که کمک زیادی به شما برای کسب اطلاعات می‌کنند.

 

سایر وب سایت‌ها

البته در دنیای اینترنت وب سایت‌های دیگر هم وجود دارد که در زمینه پخش موسیقی، ویدیو، آموزش و … هم فعالیت می‌کنند و یا خدمات کارخانه و مجموعه خود را معرفی می‌کنند.

 

آموزش مهارت‌های آنلاین

اینترنت و کار کردن با ابزارهای آن یک مهارت است که نیاز به آموزش دارد. از این رو بهتر است که برای یادگیری مهارت‌های آنلاین در کلاس‌های آموزشی شرکت کنید. در این جلسات آموزشی به شما از پایه تا پیشرفته آموزش داده می‌شود تا چگونه در اینترنت کار کنید. البته در بعضی از کلاس‌های پیشرفته هم، آموزش کاریابی و درآمد زایی در اینترنت هم وجود دارد که به شما کار و شغل آموزش داده می‌شود. اگر می‌خواهید در اینترنت به پول و درامد برسید ابتدا بهتر است به سراغ مهارت‌های آنلاین پایه بروید و سپس در کلاس‌های تخصصی مدیریت کسب و کار و بازاریابی شرکت کنید.

اموزشگاه فنی و حرفه ای تدبیر و عمل دپارتمان تخصصی اموزش است که در حوزه‌های کاریابی، مهارت‌های انلاین، خانواده، فرزند پروری، با حضور مربیان با تجربه و …. خدمات آموزشی ارائه می‌دهد.

بدون نظر

پاسخی بگذارید