کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

نکاتی برای افزایش درآمد فریلنسرها

 

نکاتی برای افزایش درآمد فریلنسرها

فریلنسری یکی از کارهایی است که امروزه افراد زیاد به دنبال انجام آن هستند؛ چرا که فریلنسری با آزادی‌های زیادی همراه است و نیاز به حضور به مکان و زمان خاصی ندارد. یک فریلنسر می‌تواند برنامه ریزی کند که چگونه می‌خواهد کار کند و چه زمانی از روز خود را اختصاص به کار خود می‌‌دهد. فریلنسری هر چند مزایای زیادی دارد؛ اما از معایبی نیز برخوردار است؛ مشخص نبودن درآمد ماهانه یکی از معایب کارهای فریلسنری است. در این مقاله در اموزشگاه تدبیر و عمل قصد داریم نکاتی درباره افزایش درآمد فریلنسرها بیان کنیم پس با ما همراه باشید.

 

برنامه ریزی منسجم

برای این که بتوانید فریلسنر پر درآمد باشید باید برای هر روز و ماه خود، یک سری برنامه ریزی داشته باشید. باید بدانید که هر تعداد مقاله‌ای که ترجمه می‌کنید یا کاری که می‌زنید؛ چرا مقدار هزینه برای شما در سر ماه خواهد داشت. یک سری از افراد، تسفیه حساب آن‌ها، هفتگی است؛ اگر جزء این دست از فریلنسرها هستید باید حساب کتاب خود را دقیق‌تر ارزیابی کنید.

 

معرفی نامه برای خودتان

وجود یک سایت و یا وبلاگ برای معرفی کارهای خودتان، یک قدم بزرگ برای جذب مشتری و گسترش کسب و کارتان است. برای این که فریلسنر پر درآمدی باشید، وب سایت یا وبلاگی برای خودتان داشته باشید و برنامه و خدماتی که انجام می‌دهید را در آن قرار دهید، این کار هم به شما یک سری هویت مناسب می‌دهد و هم باعث جذب مشتری می‌شود.

 

قدرت شبکه‌های اجتماعی

اگر نمی‌توانید برای خود وب سایتی طراحی کنید، می‌توانید روی قدرت و تاثیرگزاری شبکه‌های اجتماعی حساب کنید، امروزه به دلیل گسترش اینترنت، افراد زیادی از شبکه‌های مجازی استفاده می‌کنند. اگر یک حساب فعال برای خودتان در این بستر فراهم کنید؛ می‌توانید به دریای ارتباطات و مشتری دست یابید. اینستاگرام یکی از قدرتمندترین شبکه‌های مجازی است که به شما کمک می‌کند تا تصاویری از کسب و کارتان را هم در اختیار مشتریان قرار دهید.

 

خلاقیت داشته باشید

یکی دیگر از کارهایی که باعث افزایش درآمد یک فریلنسر می‌شود میزان خلاقیت است. هر چه یک فریلنسر خلاقیت بیشتری داشته باشید؛ میزان درآمد او بالاتر است. سعی کنید برای کارهایی که انجام می‌دهید خلاقیتی در آن ایجاد کنید و برای هر چند کاری یک خدمات رایگان برای مشتریان در نظر بگیرید تا بتوانید آن‌ها را راضی نگه دارید.

 

کارهای با کیفیت انجام دهید

هر مجموعه و یا فریلنسری که بتواند کار با کیفیت به مشتریان ارائه دهد؛ از درآمد بالایی برخوردار خواهد بود. فریلنسرهایی که بتوانند کارهای خوبی انجام بدهند بدون کار نمی‌مانند.

 

انضباط کاری

اگر به مشتری خود می‌گویید که فردا کار او را تحویل می‌دهید سعی کنید در همان زمان گفته شده انجام دهید. خوش قولی و انجام کارهایی که در توان آن‌ها هستید؛ به شما برای این که به فریلنسر پر درآمد باشید کمک زیادی می‌کند. هرگز کارهایی را که در توان کاری و تخصصی‌تان نیست قبول نکنید که انجام دهید؛ چرا که برای شما مسئولیت‌های زیادی خواهد داشت.

 

برای خودتان تفریح داشته باشید

مداوم کار کردن یکی از موادی است که باعث خستگی بیش از حد شما می‌‌شود؛ اگر شما بیش از اندازه در روز کار کنید؛ دیگر انگیزه و انرژی کافی برای کارتان نخواهید داشت؛ به همین دلیل برای خودتان تفریح و انگیزه در نظر داشته باشید. ورزش کردن یکی از موادی است که باید در کنار فعالیت کارهایتان داشته باشید، ورزش کردن سبب شده تا ذهن شما برای کارهای فریلنسری و خلاقیت ورزی قوی تر عمل کند.

 

ارتباطات موثر داشته باشید

یکی دیگر از کارهایی که باید برای افزایش درآمد خود به عنوان فریلنسر انجام دهید؛ افزایش دایره ارتباطتان است. ارتباطات موثر به شما کمک می‌کند تا بتوانید مشتریان خوبی داشته باشید. این که بتوانید با افراد به خوبی ارتباط برقرار کنید؛ پل را به روی مشتریان باز می‌کنید. در واقع کیفیت خدمات شما در مرحله دوم کارهای شما قرار دارد؛ اولویت این است که بتوانید با دیگر افراد ارتباط خوبی داشته باشید.

 

بدون نظر

پاسخی بگذارید