کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

چند نکته برای درامدزایی در منزل

چند نکته برای درامدزایی در منزل

همه افراد به این باورند که برای کسب درآمد باید به یک شرکت، مجموعه و یا هر جایی دیگری به جز منزل خودشان بروند؛ در حالی که امروزه افراد بسیار زیادی هستند که در منزل به درآمدهای خیلی خوبی رسیده‌اند؛ اگر جزء این دسته از افرادی هستید که می‌خواهید در منزل خود باشید و درآمد داشته باشید بهتر است این مقاله در اموزشگاه فنی تدبیر و عمل را مطالعه کنید. ( اموزشگاه فنی و حرفه ای تدبیر و عمل دپارتمان تخصصی اموزش دوره‌های فنی و آمادگی موفقیت)

کسب و کار آنلاین

یکی از بهترین شرایطی که شما می‌توانید در منزل باشید و در آمد کسب کنید این است که کارهای آنلاین داشته باشید. بنابراین مهم نیست چه مهارتی دارید بهتر است یک صفحه مجازی برای کارهای خود ایجاد کنید تا بتوانید خدمات خود را تبلغ کنید و از این طریق مشتری زایی کنید.

 

سحر خیز باشید

شاید ماندن در منزل شما را تنبل کند و پس از مدتی دیگر علاقه‌ای به کار کردن نداشته باشید. برای جلوگیری از این کار بهتر است سحر خیز باشید. سحر خیز بودن علاوه بر ایجاد علاقه و انگیزه برای کار، زمان بیشتری در دسترس شما برای کار قرار می‌دهد؛ به همین دلیل ساعت موبایل یا منزل خود را روی ساعات صبح کوک کرده و سر ساعت بلند شوید و جوری گمان کنید که انگار قرار است به سرکار بروید و مشغول کار شوید. این کار تلنگری به ذهن شما می‌زند تا بتوانید جلوی خواب آلودگی و بی حوصلگی را بگیرید.

 

مقالات آموزشی مطالعه کنید

هر کسب و کاری که داشته باشید باید قدرت فروش خوبی داشته باشید. اگر تنهایی در منزل برای خودتان کار می‌کنید باید همه کارهای مدیریت مشتری، فروش و پشتیبانی را خودتان انجام دهید. از این رو به دانش بالایی نیاز دارید. زمانی از روز را به مطالعه مقالات آموزشی اختصاص دهید و سعی کنید مهارت‌های فروش رل در خود بالا ببرید.

 

جایی برای کسب و کار

حتی اگر منزل کوچکی دارید؛ جایی را برای کارتان در نظر داشته باشید و آن را طوری طراحی کنید که گویا محیط کار کوچک و مخصوص خودتان است. این کار به شما کمک می‌کند تا خودتان را مانند یک رئیس در نظر بگیرید و کارتان را به خوبی انجام دهید. اگر خانه‌یی دارید که چندتا اتاق دارد یکی از آن‌ها را برای کارتان طراحی کنید.

 

تمام وقت کار نکنید

هر چند شما در منزل هستید و برای شما این کار راحت است؛ اما ساعاتی از روز را برای استراحت در نظر بگیرید. کار کردن تمام وقت شما را از کار زده می‌کند و همین طور بدنتان را خسته می‌کند. در نتیجه بهتر است زمانی را برای استراحت و رفتن به بیرون از منزل اختصاص دهید تا دائما در یک محیط نباشید.

 

تلویزیون را روشن کنید

زمانی که در منزل هستید طوری کار کنید که احساس راحتی کامل داشته باشید تا لذت آن بیشتر از کار بیرون برای شما  باشد. تلویزیون را روشن کنید، هرز گاهی یک چای برای خودات بریزید و یا کارهای دیگری را انجام دهید. این کار باعث شده تا مغز شما راحت تر قبول کند که کار در منزل بهتر از بیرون است.

 

نترسید

یکی از فاکتورهایی که کار آفرینان را از افراد عادی جدا می‌کند ترس است. تحقیقات نشان داده کسانی که علاقه زیادی به کارهای پشت میزی دارند و نمی‌خواهند تا کسب و کار خودشان را داشته باشند ترس است. ترس از شکست و ترس از نداشتن درآمد از جمله احساساتی هستند که در این مسیر به سراغ شما می‌آیند. بنابراین برای شروع کار در منزل خود اصلا نترسید؛ چرا که افراد زیادی بودند تا به وسیله کار در منزل به درآمدهای بسیار بسیار بالا رسیده‌اند و در صورتی که شما هم تمرین کنید می‌توانید به همان موفقیت برسید.

 

با اعضای خانه هماهنگ کنید

اگر کارتان نیاز به تمرکز دارد با دیگر افراد خانه هماهنگ کنید که نیاز به شرایط و محیط‌های خاصی دارید تا بتوانید با جان و دل‌تان کار کنید و از آن‌ها کمک بخواهید تا عوامل حواس پرتی شما را کاهش دهند. چناچنه خواهر، مادر، برادر و یا پدرتان می‌توانند در گسترش کسب و کارتان کمک کنند از آن‌ها دریغ نکنید.

بدون نظر

پاسخی بگذارید