کلمه کلیدی خود را وارد کنید

دوره مدیریت منابع انسانی

دپارتمان امور اداری

دوره مدیریت منابع انسانی

ویژه

اساتید

مرور درس

مدیریت منابع انسانی از مشاغل حوزه امور اداری است و با مشاغل مدیر امور کارکنان، مدیر برنامه ریزی راهبردی، مدیر برنامه ریزی سازمانی وکارشناس اموراداری در ارتباط است. در شرکت‌ها، فرصت‌های شغلی منابع انسانی در یکی از این دو دسته قرار دارند: عمومی و تخصصی.

 کارکنان عمومی با رسیدگی به پاسخ‌ها، شکایات و کار بر طیفی از پروژه‌های سازمان، از کارکنان پشتیبانی می‌کنند. آن‌ها، می‌توانند در تمام زمینه‌های کاری با کارکنان در ارتباط باشند و بنابرین به طیف گسترده‌ای از آگاهی نیاز دارند. مسئولیت کارکنان عمومی منابع انسانی، با توجه به نیازهای کارمندان، به‌طور عمیقی متنوع است.

کارکنان متخصص برعکس، وظیفه مخصوصی را در منابع انسانی بر عهده دارند. در ایالات متحده، نیم میلیون کارمند منابع انسانی وجود دارد و در سراسر جهان هزاران فرصت شغلی بیشتر وجود دارد. رئیس منابع انسانی یا مدیر منابع انسانی، در بیشتر شرکت‌ها، در بالاترین رتبه مدیریت منابع انسانی قرار دارد و به‌طور مستقیم به مدیر عامل اجرایی گزارش می‌دهد و با هیئت مدیره در یک شرکت دارای سیستم مدیرعاملی همکاری می‌کند. مدیریت منابع انسانی به دنبال یافتن چگونگی مدیریت افراد در سازمان‌ها، با تمرکز بر سیاست‌ها و سیستم‌ها می‌باشد.

شرکت‌کنندگان پس از اتمام این دوره آموزشی، ضمن تسلط کامل بر اصول و فنون مدیریت منابع انسانی، مدرک معتبر و قابل ترجمه سازمان فنی و حرفه‌ای کشور را دریافت خواهند نمود.

 

خلاصه دوره

 • مدیریت استراتژیک منابع انسانی
 • طراحی ساختار سازمانی
 • تجزیه و تحلیل و ارزشیابی مشاغل
 • کارمندیابی، جذب و استخدام نیروی انسانی
 • مدیریت عملکرد کارکنان
 • پرداخت یا جبران خدمت کارکنان
 • رهبری ارتباطات و انگیزش کارکنان
 • مدیریت روابط کار و HSE

برنامه تحصیلی

آمار بررسی

5
5 از 5
1 امتیاز
5 ستاره 0
4 ستاره 0
3 ستاره 0
2 ستاره 0
1 ستاره 0

1 نقد وبررسی برای دوره مدیریت منابع انسانی

 1. 5 از 5

  :

  دوره ای بسیار کاربردی برای مدیران شرکت ها

افزودن یک بررسی

تاریخ شروع ۲۵ آبان ۱۳۹۸
مدت 30 ساعت
دپارتمان امور اداری
شعبه آیت‌اله کاشانی
ساعت متقابلا اعلام می شود
روز شنبه و دوشنبه
ظرفیت باقیمانده 8
شهریه ۴۰۰,۰۰۰ تومان

8 در انبار

اشتراک گزاری این دوره