کلمه کلیدی خود را وارد کنید

دوره مباشر عملیات خاکی راهسازی

دپارتمان عمران و معماری

آموزش طراحی سایت

اساتید

مرور درس

امروزه تمامی حوزه ها برای ارایه محصولات و خدمات خود و همچنین برای معرفی درست خود به سایت نیاز دارند تا بتوانند اطلاعات خود را در فضای مجازی در دسترس افراد قرار دهند.

طراحی سایت یکی از مهارت های بسیار محبوب امروزه می باشد که اغلب افراد به کمک خلاقیت های فردی آن را کسب می نمایند . وقتی یک طرح یا ایده در ذهن شما شکل می گیرد می بایست مهارت لازم را کسب نمایید و تا انتها آن را اجرا نمایید .

آموزش طراحی سایت یکی از تخصص های نوین است که عمدتأ هدف افرادی که در کلاسهای آموزش طراحی سایت شرکت میکنند علاوه بر یادگیری رفع اشکالات و ابهامات خود در طراحی سایت است از همین رو دوره های آموزش طراحی سایت نهایتأ به جلسات پرسخ و پاسخ و رفع آنلاین مشکلات سایتهای شخصی شرکت کننده ها نیز میپردازد .

آموزش طراحی سایت توسط مدرسین توانمند آموزش داده می شود که خود چندین سال است در خصوص طراحی سایت فعالیت میکنند و از همین راه کسب درآمد میکنند از همین رو آموزش ها بصورت کاربردی است . امید است این دوره نیز برای شما دوستان گرامی مفید واقع گردد.لازم به ذکر است که در پایان این دوره به دانش آموختگان مدرک معتبر و قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای تقدیم خواهد شد.

خلاصه دوره

برنامه تحصیلی

آمار بررسی

0
0 از 0
0 امتیاز
5 ستاره 0
4 ستاره 0
3 ستاره 0
2 ستاره 0
1 ستاره 0

بررسی

تا کنون مورد نقد و بررسی قرار نگرفته است.

اولین کسی باشید که نظر میدهید. “آموزش طراحی سایت”

تاریخ شروع ۰۱ خرداد ۱۳۹۸
مدت 48 ساعت
دپارتمان طراحی سایت و سئو
شعبه آیت‌اله کاشانی
روز و ساعت روزهای زوج 17:30 -19:30
ظرفیت باقیمانده 8
شهریه ۴۹۵,۰۰۰ تومان

8 در انبار

اشتراک گزاری این دوره