کلمه کلیدی خود را وارد کنید

دوره مباشر عملیات خاکی راهسازی

دپارتمان عمران و معماری

دوره پیش پردازش Less

اساتید

مرور درس

با توجه به رشد روزافزون علم و آموزشهای کوتاه مدت، فراگیری نرم افزارهای تخصصی و پرکاربرد نیز بسیار رواج یافته است . همیت پیش‌پردازش داده‌ها(Data Preprocessing) در فرآیندهای داده‌کاوی بسیار مهم و حیاتی است، به گونه‌ای که در بسیاری از مواقع، یک پیش‌پردازشِ خوب، می‌تواند باعثِ هموار شدنِ ادامه فرآیندهای داده‌کاوی شود.

پیش پردازنده (preprocessor) های CSS با هدف صرفه جویی در وقت و میزان کار یک توسعه دهنده وب، قابلیت هایی را به فایل های CSS می افزایند. LESS   یکی از فریم‎ ورک‎ های CSS است که از قوانین CSS استفاده می‎کند؛ LESS توسط روش ‎هایی مانند متغیرها، حسابگرها، و توابع، قابلیت‎ های CSS را توسعه داده است.

کامپایلر اصلی LESS با استفاده از جاوا اسکریپت نوشته شده است و کد های نگارش یافته را به فرمت استاندارد CSS تبدیل می‎کند. نگارش استایل ‎ها با دید ماژولار از قابلیت ‎های این فریم‎ ورک است.

Less  خاصیت‎ های پویایی را به CSS اضافه کرده است. به کمک امکانات متعدد آن می ‎توان از زبان CSS به عنوان یک زبان برنامه ‎نویسی استفاده نمود. استفاده مجدد از مقادیر با استفاده از متغیرها، استفاده مجدد از بلاک‌ها با استفاده از mixins ، انجام محاسبات با استفاده از توابع و عملگرها از جمله کارهایی است که می‌توان با این فریم انجام داد.

قابلیت پیاده ‎سازی در دو سمت سرور و کاربر ، تعریف متغیر ها و استفاده از آنها در سایر قسمت ‎ها ، اجرای آسان عملیات بر روی متغیر ‎ها، خوانایی و پیمایش بهتر دستورات تو در تو از دیگر قابلیت های این نرم افزار است.

در این دوره آخرین نسخه فریمورک Less تدریس خواهد شد. لازم به ذکر است که در پایان این دوره به دانش آموختگان مدرک معتبر و قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای تقدیم خواهد شد

خلاصه دوره

برنامه تحصیلی

آمار بررسی

0
0 از 0
0 امتیاز
5 ستاره 0
4 ستاره 0
3 ستاره 0
2 ستاره 0
1 ستاره 0

بررسی

تا کنون مورد نقد و بررسی قرار نگرفته است.

اولین کسی باشید که نظر میدهید. “دوره پیش پردازش Less”

تاریخ شروع ۲۵ آبان ۱۳۹۸
مدت 10 ساعت
دپارتمان طراحی سایت و سئو
شعبه آیت‌اله کاشانی
ساعت متقابلا اعلام می شود
روز شنبه و دوشنبه
ظرفیت باقیمانده 8
شهریه ۲۷۵,۰۰۰ تومان

8 در انبار

اشتراک گزاری این دوره